Omspa

HAKKIMIZDA / OMSPA

Profesyonel Kadrosu, son teknoloji ekipmanları, zengin ve özel bakım menüleriyle kendinizi ayrıcalıklı hissetmenizi sağlayacak omspa, sizlere büyülü bir SPA Deneyimi sunuyor.
Omspa, sizi günün stresinden uzaklaştıracak, hem bedeninizi hem de ruhunuzu hak ettiği mutlak dinginliğe kavuşturacak huzur adresiniz…
Ruhunuzu ve bedeninizi bize bırakın, hayata daha zinde ve mutlu bakın!
Çünkü siz değerlisiniz…

OM NEDİR?

Om sesinin evrenin doğuşundaki ilk ses olduğu düşünülür ve tüm seslerin bu sesten türediği söylenir.
Om’un binlerce anlamı vardır. En öncelikli anlamları ise “evrenin iç sesi ve ritmi”dir.

Hizmetlerimiz

Kaliteli, şık ve size huzur verecek şekilde dekore ettiğimiz masaj salonlarımızda sizi günün stresinden uzaklaştıracak masaj terapilerimiz, cilt bakımlarımız, vücut bakımlarımız ve ritüellerimizle kendinizi çok daha sağlıklı hissedeceksiniz.

Uzakdoğu & Avrupa masajları, Cilt Bakımları, Vücut Bakımları, Bölgesel İncelme Paketleri, Selülit masajı, İsveç masajı, Thai masajı, Bali masajı, Shiatsu, Spor masajı, hamile masajı, Refleksoloji, Reiki masajı, Aromaterapi masajı, Ozon masajı ve daha birçok hizmetten yararlanma imkanı bulabileceğiniz merkezimize haftanın her günü 10:30-22:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

Om Spa ailesi olarak, size en uygun bakım ve uygulamaları bir araya getirdik. Kampanyalarımızı ve paket seçeneklerimizi mutlaka takip edin.